MANTA

Электрическая доска для серфинга с наибольшей автономностью работы от одного заряда

MANTA

Электрическая доска для серфинга с наибольшей автономностью работы от одного заряда
MANTA
246 189*
грн.
Наслаждайтесь стабильностью и спокойствием
Расслабляющие и приятные путешествия на очень стабильной доске. Незабываемые впечатления для всех.

Берите с собой, все что Вам нужно

На доске достаточно места для Вашего снаряжения, оборудования для подводного плавания, корзины для пикника и прочего.

До 10 км/ч. и до 6 часов автономной работы

Manta имеет два режима. Нажмите один раз на беспроводной контроллер, чтобы установить мощность на 50%. Требуется больше энергии? Нажмите еще раз, чтобы продолжить с 100% мощностью.
*цены указаны на сайте для ознакомления и зависят от курса Евро
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Комплект поставки:

1 доска MANTA, 1 беспроводной пульт дистанционного управления, 1 аккумуляторная батарея, 1 зарядное устройство для батареи, 1 зарядное устройство для пульта дистанционного управления, 1 комплект плавников, 2 ремешка для ног, 1 лиш (веревка-поводок на доске), 1 ротор двигателя , 1 сопло статора, 1 набор инструментов, 1 ручка (для переноски), 1 весло
Остались вопросы?
Мы с радостью на них ответим
Заполните форму
и мы свяжемся с Вами
в ближайшее время
Click to order
Ваш заказ:
Total: 
Доставка
Наш сайт использует cookies для того что бы предоставлять услуги, которые максимально соотвествуют вашим требованиям, а так же для того что бы собирать статистическую информацию для анализа и улучшения наших услуг. Используя наш сайт, вы принимаете Условия пользования сайтом и Политику конфиденциальности
Принимаю
Close
Умови користування сайтом waterextreme.com.ua
Сайт, який доступний за адресою www.waterextreme.com.ua (далі просто «Сайт»), призначений для приватного користування. Доступ і використання цього Сайту є предметом «Умов використання сайту», викладених нижче, та чинного законодавства. Відвідуючи даний Сайт і залишаючись на ньому Ви беззастережно і безумовно приймаєте ці Умови використання в повному обсязі.

Власник цього Сайту залишає за собою право змінювати або оновлювати ці Умови використання без попереднього повідомлення, а також залишає за собою право вносити зміни в зміст, продукти, послуги, ціни тощо, вказані на сайті. Будь-які подібні зміни будуть обов'язковими для користувачів з моменту їх публікації на Сайті. З урахуванням обмовки про зміну Умов продажу дійсними вважаються ціни на день поставки товару.

Власник Сайту попереджає користувачів, що вміст Сайту захищено авторським правом. Будь-яке відтворення, використання, адаптація, зміна, переклад, повністю або частково в будь-якій формі і будь-якими засобами (папір, аудіо, відео, комп'ютерне зображення тощо) будь-яких товарних знаків, логотипів, торгових марок, а також зображень або іншої інформації про товари та послуги, що представлені на Сайті, заборонено. У всіх подібних випадках будь-яке таке використання вважатиметься порушенням авторських прав та / або прав на зразки, моделі та / або торгові марки і подібне порушення буде каратися згідно чинного законодавства. Програмне забезпечення, торгові марки і логотипи, які використовуються на сайті, є власністю їх компаній і не можуть бути використані без згоди власників цих марок і логотипів. Їх використання без попередньої письмової згоди власника заборонено. Відповідно до політики постійного поліпшення своєї продукції, наша компанія залишає за собою право змінювати технічні характеристики, обладнання, колір та комплектації товарів в будь-який час. Крім того, сучасні технології відтворення зображень не дозволяють достовірно відтворювати кольори на Сайті. У будь-якому випадку, весь зміст Сайту представляється суто в інформаційних цілях і не тягне за собою ніяких зобов'язань. Також не гарантовано, що сайт не може містити помилок, вірусів, які можуть завдати шкоди вашій техніці або програмному забезпеченню. Користувачі повинні захистити своє технічне обладнання від вірусів та хакерського взлому самостійно.

Користуючись цим Сайтом, Ви несете повну відповідальність за свої дії. Користувачі Сайту зобов'язуються дотримуватися цих Умов використання і будуть використовувати Сайт під свою особисту відповідальність. При використанні Сайту автоматично передбачається, що користувач прийняв ці Умови і буде нести особисту відповідальність за будь-які збитки та можливі негативні наслідки, що можуть виникнути внаслідок його використання.

Заповнюючи форми і залишаючи замовлення на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте цей Сайт (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.
Політика конфіденційності
Мета публікації політики з охорони особистих відомостей полягає в тому, щоб пояснити, які саме види даних ми збираємо у відвідувачів нашого сайту і як ця інформація використовується.

Усі персональні дані, отримані на сайті, збираються, обробляються і захищаються з повним дотриманням положень чинного законодавства України. Перегляд сайту не вимагає обов'язкового зазначення особистих відомостей і персональних даних.

Персональні дані на сайті компанії збираються через спеціальні форми. Вони можуть включати ваші П.І.Б., номер телефону та адресу електронної пошти.

Також, якщо ви забажаєте зробити замовлення Вам буде необхідно залишити контактну інформацію і деякі персональні дані, заповнивши спеціальну форму, для того щоб Ваш запит міг бути обробленим. При цьому всі правила роботи з персональними даними неухильно дотримуються.

Щоб отримувати від нас інформацію електронною поштою, Вам необхідно підписатися на відповідну розсилку, залишивши свою електронну адресу в даній спеціальній формі.

Під час перегляду нашого Сайту, читання текстів на його сторінках і завантаження іншої інформації, відбувається автоматична реєстрація деяких даних про обладнання, з якого Ви переглядаєте цей Сайт. Ця інформація дозволяє нам підрахувати кількість відвідувачів сайту, частоту відвідування окремих сторінок, а також з'ясувати типи використовуваних ними обладнання і програмного забезпечення. Завдяки цьому ми можемо постійно поліпшувати сайт і робити його зручнішим і кориснішим для Вас.
© 2021 ООО "Водный Экстрим Украина"
НАШИ УСЛУГИ
НАШИ КОНТАКТЫ