Прокатний
та тест-драйв
центр

Будь першим!

Думаєш в Україні не можна покататися на серфінгу бо немає океану? Ми привезли океан до столиці!

Електричні дошки для серфінгу тепер в Києві.

Дошка Onean Carver Twin - це високотехнологічний джетборд з потужним електричним двигуном,
що здатен плисти по водній гладі без жодних хвиль і вітру зі швидкістю до 35 км./год.

Прокатний
та тест-драйв
центр

Будь першим!

Думаєш в Україні не можна покататися на серфінгу бо немає океану? Ми привезли океан до столиці!

Електричні дошки для серфінгу тепер в Києві.

Дошка Onean Carver Twin - це високотехнологічний джетборд з потужним електричним двигуном,
що здатен плисти по водній гладі без жодних хвиль і вітру зі швидкістю до 35 км./год.

ДЛЯ КОГО?
Якщо ти відкритий для нових вражень, захоплюєшся спортом або активним відпочинком - приходь до нас!

Маєш досвід катання на будь-якій дошці - кайті, серфі чи навіть сноуборді? Опанувати наш електросерф буде абсолютно не складно. Навіть новачкам зазвичай вистачає лише до 10-15 хв. тренувань. В будь-якому випадку наші досвідчені інструктори допоможуть це зробити.
ПРОКАТ
Послуга надається в м. Києві для осіб старше 18 років. У вартість послуги включено до 1 год. інструктажу/навчання і катання на дошці для електросерфінгу Onean Carver Twin. Час катання обмежено також одним повним зарядом акумуляторної батареї. Для допуску до послуги необхідно надати документи, що посвідчують особу. Після відправки заявки на нашому сайті і подальшого вибору бажаної дати і часу (з доступних) отримання послуги в FaceBook календарі, чекай на підтвердження представниками нашої фірми.
ТЕСТ-ДРАЙВ
Послуга за всіма умовами аналогічна до прокату. Різниця полягає лише в тому, що в разі купівлі будь-якої нової дошки Onean в нашій фірмі ми компенсуємо всі кошти оплачені за послуги тест-драйву протягом останнього календарного року.
В ЯКУ ЦІНУ?
1 година - 3000 грн.
Знижка -50% на завчасне бронювання,
а також на повторні візити.
ДЕ?
Водойми Києва та області
(мапа вже перевірених нами локацій)
ЯК?
1
Уважно ознайомлюєтеся з всією інформацією на даній сторінці.
2
Залишаєте своє ім'я та номер телефону натиснувши кнопку "Залишити запит" та чекаєте на автоматичне перенаправлення на нашу FaceBook сторінку.
3
Обираєте там бажаний день та час отримання послуги натиснувши кнопку "Забронировать" і чекаєте на наш дзвінок та/або повідомлення в Messenger.
4
Після розмови, під час якої можна буде ще раз уточнити будь-які моменти і питання стосовно послуги, ми надішлемо Вам реквізити для внесення передплати.
5
По отриманню передплати ми підтверджуємо Ваше бронювання в календарі і ніхто інший більше не буде в змозі обрати той самий час катання.
6
Чекатимемо на Вас в узгоджений час
на обраній локації.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Чи можна розділити послугу ще з ким-небудь (щоб заощадити)?
Так, можна взяти з собою всіх, кого вам буде завгодно (знайомих, друзів, родичів, дітей і т.д.), однак, на дошку зможуть стати тільки не більше трьох осіб за один оплачений вами сеанс прокату або тест-драйву.
Чи можна катнути там, де я сам захочу?
Так, але з деякими застереженнями. З одного боку ми абсолютно мобільні і можемо приїхати і вийти на воду на дошці практично на будь-якій водоймі. З іншого ж боку, необхідно враховувати чинники безпеки, як для самого райдера, так і для нашої дошки. Також ми турбуємося про ваш комфорт і отримання максимального рівня задоволення від послуги, тому можна пропонувати свої варіанти локацій, однак право на остаточне її затвердження завжди залишається за нами.
Діти теж можуть покататися?
На даний момент, на жаль, згідно техніки безпеки, особам до 18 років заборонено ставати на дошку для електросерфінга. Однак ми вже перевірено знаємо, що навіть 11 річні діти (вагою від 30 кг.) можуть без особливих проблем кататися самі, а молодші за віком (і вагою) можуть кататися разом з нашим інструктором удвох на одній дошці одночасно. Ми працюємо над цим питанням і як тільки буде готовий документ про взяття відповідальності батьків на себе, з радістю надамо можливість вашим дітям також отримати це незабутнє задоволення. А поки що діти можуть погратися на дошці без включеного мотору, а ви їх вдосталь пофотографувати.
Що таке "ефект глісування"?
Глісування — це рух по воді, при якому об'єкт утримується на поверхні тільки за рахунок швидкісного напору води, тобто він буквально ковзає по водній гладі. При виході на глісування відбувається різке зменшення опору руху. Саме завдяки цьому дуже бажаному для наших райдерів ефекту можна отримати справжнє і повне задоволення від катання на дошці. На час його досягнення головним чином впливає загальна вага об'єкту (райдер + дошка) та швидкість його руху. При вазі самого райдера до 80 кг. на це підуть лічені секунди. При вазі від 80 до 90 кг. може бути потрібно до 10 сек. і певна специфічна техніка їзди (розгону). А для райдерів з вагою понад 90 кг. нажаль ми наразі взагалі не зможемо гарантувати виходу на ефект глісування. Майте це на увазі будь-ласка перед здійсненням свого бронювання нашої послуги.
Що таке завчасне бронювання, та як отримати знижку в -50%?
Під завчасним бронюванням послуги прокату або тест-драйву ми розуміємо резервування послуги в термін не менш як за 1 міс. від бажаної дати її отримання з внесенням повної передплати замовником на користь нашої фірми. В разі здійснення завчасного бронювання ми надаємо -50% знижку на обрану послугу для її замовника.
Знижка -50% діє і на всі повторні індивідуальні візити, оскільки в цьому випадку немає необхідності проводити додатковий інструктаж, а також прогнозовано знижується загальний час отримання послуги за рахунок зменшення пауз і простоїв які переважають під час навчання.
Зверніть будь-ласка увагу, що внесена передплата не підлягає поверненню. Однак у випадку неможливості отримання послуги з будь-яких причин та попередження нас про даний факт в термін не пізніш як за 24 год. до часу її надання, ми можемо перенести її на більш пізнішу дату/час з доступних для бронювання в нашому календарі.
П.С. Знижки не діють на вже існуючі акційні пропозиції і не сумуються (діє лише одна найбільша знижка).
Коли і як необхідно оплачувати послугу?
Для якісного надання послуги з прокату або тест-драйву нам необхідно відповідним чином підготуватися. З метою підтвердження серйозності ваших намірів ми змушені брати повну або принаймні часткову передоплату. Необхідно в строк не пізніше як за 24 год. від призначеного часу бронювання внести гроші на користь нашої фірми будь-яким з доступних і узгоджених з нами способів. Залишок суми можна буде доплатити на місці при зустрічі.
П.С. Для отримання знижки -50% за завчасне бронювання необхідно оплатити всю суму не пізніше як за 1 міс. від призначеного часу.
А якщо в мене не вийде з'явитись в узгоджений час?
Нажаль, ми не беремо на себе відповідальність за неявку клієнта в узгоджений з нами час отримання послуги. Організація прокату або тест-драйву пов'язана з певними часовими та матеріальними затратами з нашого боку, тому ми не повертаємо передплату в разі неявки або запізнення клієнта. Проте якщо Ви попередите нас про неможливість візиту принаймні за 24 години до призначеного часу, то ми зможемо запропонувати Вам якийсь інший день/час з доступних в нашому календарі на пізніший період.
Що якщо я не зможу опанувати техніку катання на вашій дошці?
Для цього не потрібно багатогодинних спроб або тренувань. Керування дошками ONEAN є досить простим і інтуїтивно зрозумілим. Якщо є досвід катання на будь-якій дошці - кайті, серфі чи навіть сноуборді - достатньо біля 5-10 хвилин і ти вже в темі :)
Навіть новачкам зазвичай вистачає до 15хв. аби опанувати нехитру техніку катання. В будь-якому випадку наші досвідчені інструктори допоможуть це зробити.
Однак ми не можемо гарантувати те, що може бути поза межами наших можливостей і не несемо жодної відповідальності у випадку якщо хтось з наших клієнтів так і не зможе навчитися кататися на нашій дошці або передумає це робити в процесі тренувань. Також повідомляємо, що райдерам з вагою понад 80 кг. можливо доведеться трохи довше попрацювати з нашими спеціалістами над технікою катання, для досягнення бажаного ефекту глісування.
Зверніть будь-ласка увагу, що оплачені за послугу гроші не повертаються. Тож про всяк випадок майте це на увазі та в разі будь-яких сумнівів краще проконсультуйтеся з нами перед здійсненням бронювання. Дякуємо за розуміння!
Що брати з собою на тест-драйв чи прокат?
Документ що посвідчує особу, сухий рушник, плавки або купальник, сонцезахисний крем (за необхідності в сонячну погоду), гідрокостюм (за наявності в прохолодну погоду), гарний настрій (обов'язково!) :)
Дімі 11 років і це другий раз як він взагалі став на дошку
Андрію 38, і це його перший тест-драйв
Вкажіть свої дані
Перед продовженням переконайтесь будь-ласка, що Ви уважно прочитали і ознайомилися з наявною на нашому сайті інформацією. Натиснення кнопки "Відправити запит" означатиме Вашу згоду на отримання послуги та обробку персональних даних.
Промокод
Потім Вас буде перенаправлено на нашу FaceBook сторінку де можна буде проглянути і вибрати бажаний день та час послуги. Після цього очікуйте будь-ласка на наше підтвердження.