WATEREXTREME
Про компанію
Продаж електричних дошок для серфінгу іспанського виробника Onean від офіційного дистриб'ютора в Україні.
ТОВ «ВОДНИЙ ЕКСТРІМ УКРАЇНА» (WATER EXTREME UKRAINE LLC) - офіційний дистриб'ютор електричних дошок для серфінгу іспанського виробника «AQUILA» (Bizintek Engineering & Product Design spin off company) бренду «ONEAN» в Україні.

Замовляючи дошки через нас ви отримаєте оригінальний та офіційний товар з 2 річною гарантією від виробника та всіма необхідними документами. Також у вас не виникне потім жодних проблем з будь-яким обслуговуванням, оригінальними запчастинами та сервісом у разі потреби. Ще однією перевагою офіційної покупки є відсутність проблем в майбутньому з перетином кордону з дошкою при мандрівках до інших країн. Ви сміливо зможете декларувати її повну вартість та матимете необхідні підтверджуючі папери для уникнення сплати ввізного мита.

Щодо самого виробника, то «AQUILA» - це одна з небагатьох європейських фірм виробників джетбордів яка заснована ще в 2013 році і має власне виробництво безпосередньо в країні реєстрації (Іспанії) та повністю сама контролює все виробництво. Саме цей факт дозволяє забезпечувати їм гарантовану якість своєї продукції, а нам відповідно швидку і безперебійну її поставку з Іспанії до України.

Головною конкуренційною перевагою дошок ONEAN є їх оптимальне співвідношеня ціни до якості. Звичайно існують й дешевші китайські аналоги, а також дорожчі більш розкручені світові бренди, проте ніхто з них не надасть вам на стільки оптимально збалансованих показників швидкості, надійності, маневреності, автономності, доступності і безпечності які наразі представлені лінійкою дошок для електросерфінгу Onean Carver X, Onean Carver Twin та Onean Manta.