CARVER X

Електрична дошка для серфінгу для справжніх екстремалів

CARVER X

Електрична дошка для серфінгу для справжніх екстремалів
Дошка для серфінгу Carver X Carver X - дошка для серфінгу з електродвигуном
ONEAN CARVER X
476 000*
грн.
Два двигуни
Carver X має подвійну реактивну рушійну систему, яка дозволяє райдерам досягти ідеального серфінгування майже
в будь-яких умовах.

Це також найкращий варіант для райдерів вагою понад 90 кг, які хочуть відчути максимум задоволення на швидкості до 45 км/год.
Ця дошка має потужність 10 kW, що вдвічі більше ніж у Carver Twin.

Дві батареї

Електричний двигун дошки живиться від двох акумуляторних батарей, які витримують
до 40 хвилин серфінгування на одному заряді при їзді зі змішаною швидкістю.
Ці акумулятори точно такі самі, як і в інших дошках Onean, тобто Ви також можете використовувати батареї від моделей Carver Twin та Manta.

*ціни вказані на сайті для ознайомлення і залежать від курсу Євро

Технічні характеристики

Комплект поставки:

1 дошка Carver Х, 1 бездротовий пульт дистанційного керування, 2 акумуляторні батареї, 2 зарядні пристрої для батареї,
1 зарядний пристрій для пульта дистанційного керування, 1 комплект плавників, 2 ремінці для ніг, 1 лиш (мотузка-повідець на дошці),
1 сумка для транспортування, 1 ротор двигуна, 1 сопло статора, 1 набір інструментів, 1 кнопка газу, 1 ручка (для перенесення)

Відео про CARVER X JETBOARD

Onean Carver X Jet Board — третя дошка від компанії «Onean», яка має найвищу максимальну швидкість завдяки двом водометним двигунам високої потужності. Створена спеціально для райдерів вагою до 115 кілограм, вирішуючи проблему недостатньої тяги для виходу на глісер за такої ваги. Максимальна кількість драйву, емоцій та екстриму при серфінгу гарантована.

Управління

Управління здійснюється за допомогою бездротового пульта дистанційного керування, який знаходиться в руці у райдера, що звільняє його від зайвих проводів і дає повну свободу дій. Підтримує 5 режимів потужності, має індикатор рівня заряду батареї та регулятор сили тиску на кнопку газу, які впливають на максимальну швидкість та енергоспоживання дошки.

Конструкція

Завдяки продуманій формі конструкції, а також наявності двох водометів, цей джетборд є дуже стійким, маневреним і при цьому безпечним. Шанс отримання будь-якої травми при падінні навіть за відсутності хороших навичок серфінгу мінімальний. Також була розроблена нова конструкція антени для кращого з'єднання з пультом ДУ. Onean Carver X при своїх розмірах і максимально допустимій швидкості має високу маневреність, на відміну від багатьох конкурентів.

ЦІна

Ціна на дошку Carver X виправдана високими показниками якості та балансу характеристик. На ринку є дешевші пропозиції китайського виробництва, але й менш довговічні, а також дорогі європейські бренди, які не відрізняються за якістю іспанських електродошок для серфінгу від Onean.
Залишилися питання?
Ми з радістю на них відповімо
Заповніть форму
і ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом